Podróże

O nas i o naszym sklepie

Czyli jak to się zaczęło

Cześć! Nazywam się Asia. Poznajmy się.

Opowiem Wam historę naszego sklepu

Jeżeli kochasz podróże i styl boho to dobrze trafiłaś! Boho Love to miejsce, które powstało z miłości do podróżowania i zamiłowania do urządzania wnętrz.


Co ma ze sobą wspólnego podróżowanie i tworzenie wymarzonych wnętrz? Piękno.


Kiedy odkrywasz nowe miejsca i ludzi, doświadczasz unikatowego bogactwa różnorodności i wyjątkowości. Boho Love powstało dlatego, że zależy mi na przenoszeniu tego czaru do Waszych wnętrz.

Dlaczego wyposażenie wnętrz?

Wszystkie lubimy dbać o to by nasz dom był ciepłą przystanią, w której każdy domownik ma swoją ulubioną przestrzeń. Przestrzeń, która odzwierciedla nasze spojrzenie na świat, zainteresowania i usposobienie.

Dlatego jako miłośniczka podróżowania postanowiłam wypełnić mój dom mnogością wyjątkowych barw i smaków, które można znaleźć w każdym zakątku świata. Zależało mi na nawiązaniu do natury, orientalnych wzorach oraz na naturalnych tkaninach. Odnalezienie nietuzinkowych i dobrych jakościowo materiałów okazało się wyzwaniem. Produkty drewniane projektujemy i wykonujemy u siebie – w Olecku. Tekstylia sprowadzane są zza zagranicy na przykład z Hiszpanii, Indii, Francji. To doświadczenie pokazało mi, że jest wiele osób, które tak jak ja poszukują niebanalnych elementów wystroju domu oraz cenią sobie naturalność w swoim najbliższym otoczeniu.

Moja podróż

Moja podróż przez urządzanie własnego domu zakończyła się  stworzeniem Boho Love – Home Decor.

Wierzę, że piękno podróży jest zaklęte w przedmiotach. W Boho Love odnajdziesz ozdobne poduszki wykonane z naturalnych materiałów, cieplutkie koce, misternie wyplecione kosze z trawy morskiej, puszyste dywany z orientalnymi i etnicznymi wzorami oraz finezyjnie utkane makramy i makatki.

W Boho Love granice są zawsze otwarte i serdecznie Cię zapraszam do wspólnej podróży.